- Karol Mostkowski (Wanda Kraków -> Start Gniezno)

1. Nazwa kategorii
1 - Imię Nazwisko 3 pkt
2 - Imię Nazwisko 2 pkt
3 - Imię Naziwsko 1 pkt

Na głosy czekam do 28 marca. Nie można oddawać głosów na swoją drużynę lub jej zawodników w kategoriach 1-5.

Ostatnio zmieniony przez Pylarz dnia Sob 11:28, 26 Mar 2016, w całości zmieniany 1 raz
Pylarz

Posty: 7443

PostWysłany: Śro 14:46, 03 Sie 2016    Temat postu:

1. Drużyna sezonu

Zwycięstwo przypada zespołowi, który okazał się najlepszy w II lidze - Sparta Wrocław. Na kolejnych miejscach uplasowały się Victoria Piła oraz Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

2. Obcokrajowiec sezonu

Mistrz Świata Russell Newboy pewnie wygrywa tę kategorię. W pokonanym polu pozostawił Jeremy'ego Brewstera i Szalaia Ormosa.

3. Polski zawodnik sezonu

Kacper Kupczyński zostaje wybrany najlepszym zawodnikiem krajowym. Za jego plecami znaleźli się Przemysław Bycyk oraz Cezary Gorgol.

4. Junior sezonu

Druga kategoria z rzędu ze zwycięstwem Kacpra Kupczyńskiego, który pokonał duet z Wrocławia - Petra Rosicky'ego oraz Wojciecha Adamskiego.

5. Odkrycie sezonu

Zwycięstwo w tej kategorii odnosi najmłodszy z nominowanych - Miklos Brentsen. Kolejne pozycje z dużą stratą zajęli Dragos Filip i Dico Richardson.

Kategoria zupełnie zdominowana przez Macieja Janowskiego. Pozostałe pozycje na podium tej niezbyt prestiżowej kategorii zajęli Olaf Woźny i Vida Mikler.

7. Rozczarowanie sezonu (drużyna)

Jako zespół najbardziej rozczarowała Unia Tarnów. Tuż za nimi na "podium" znalazły się zespoły Stali Rzeszów oraz Falubazu Zielona Góra.

Menedżerem sezonu został wybrany Jaro. W głosowaniu wyprzedził on Borka oraz Kenię.

9. Najlepszy transfer sezonu

Najlepszym ruchem transferowym okazało się przejście Grigorija Łaguty do Unii Leszno. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Stephane Mexes oraz Patrick Sveen.

10. Najgorszy transfer sezonu

Wyniki tej kategorii pokazują, że kupowanie zawodników od Wandy Kraków nie jest chyba najlepszym pomysłem. Ex-aequo na pierwszej pozycji znaleźli się bowiem zawodnicy, którzy przed tym sezonem opuścili szeregi tego zespołu, a mianowicie Michał Wabnik i Karol Mostkowski. Trzecia pozycja przypadła Peterowi Jaegerowi, który w poprzednim okienku transferowym "wzmocnił" KGHM Krosno.

Ostatnio zmieniony przez Pylarz dnia Śro 14:49, 03 Sie 2016, w całości zmieniany 5 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.speedmanager.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)